Kategoriler
Aşk ilişkileri Uncategorized

Size aşık olduğunu gösteren 8 işaret

Bir erkeğin aşık olduğunu anlamak için sözlerinden çok davranışlarına bakmak gerekiyor. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, erkeklere sorduk ve erkeğin aşık olduğunu belli eden işaretleri öğrendik. Şimdi, siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Önceliği size veriyorsa…

Pazartesi gecesi bir kadın “Bunu niye yapmıyoruz?” dediğinde erkek yaparsa onun aşık olduğunu bilirsiniz. Kadını kendi arkadaşlarından üstün tuttuğu zaman aşıktır.

İhtiyaçlarınızı önemsiyorsa…

Kadının canı çekerse ona gözleme getirmek için gece yarısı yataktan kalkar. Sırf canınız istiyor diye, sabah kahvesi yapar. Yani, aslında sizin ihtiyaçlarınıza önem verdiğini gösterir.

Memnun etmek istiyorsa…

Bir erkek aşık olduğunda, kadınını mutlu ve memnun etmek ister. Bazen basit görünen davranışlarında önemli anlamlar vardır. Sizi sıcak tutmak için battaniyeyle sarıyorsa, restoranda önce sizin için sipariş veriyorsa, kahvenizi sütsüz içmediğinizi bilip evde süt alıyorsa, size aşık olabilir.

Her zamankinden mutluysa…

Çok neşeli göründüğünde… Birdenbire çok mutludur ve farklı görünür. Arkadaşlarına ve ailesine birdenbirde çok canlı geldiğinde aşıktır.

Evde eşyalara izin veriyorsa…

Kızın kadınca ıvır zıvırını evde bırakmasına izin verdiğinde erkeğin ‘ciddi’ aşık olduğunu bilirsiniz. Birdenbirde kadınca bir dekordan gurur duyar. Kadının beğendiği eşyaları alır. Kadının tamponlarını lavabonun altına saklamasına izin verir.

Daha iyi olmak istiyorsa…

Kendine daha iyi bakmaya ve uzun vadeli düşünmeye başlar. Parasal, fiziksel ve diğer her konuda… Düzenli duş alır, iyi giyinmeye çalışır, güzel koktuğundan emin olmak ister. Okulunu, işini daha iyi konuma getirmek için çalışır.

Başka kadınları siliyorsa…

Erkekleri delice aşık oluncaya kadar çeşitliliği severler. Bir kadını gerçekten isterse, başka birini elde edebilmek onun için önemli değildir. Sadece aşık olduğu kadını görmek ister. Erkek aşık olduğunda, başka kadınlar onun için bir anlam ifade etmez.

Derinliklerinizde hissediyorsanız…

Aslında, kadının bir erkeğe “bana aşık mısın?” diye sorması gerekmeyecektir. Eğer aşıksa, kadın bunu kalbinin derinliklerinde hisseder.