Kategoriler
Aşk ilişkileri Uncategorized

Hangi erkeğe nasıl davranmalı?

Erkekleri anlama rehberi olarak kabul edebileceğiniz haberimizde, hangi erkeğe nasıl davranmak gerektiğini İlişki Danışmanı ve Yazar Candan Ünal açıklıyor! Aramayan, cimri, kıskanç, şüpheci, temizlik hastası… Çeşit çeşit erkek var ve onlar karşısında nasıl hareket edeceğinizi bilmek, yanlış adamlarda vakit kaybetmemenizi sağlar. Özel haberimizi okuyarak erkeğine göre davranmayı öğrenebilirsiniz.

Aramayan erkekler

En zor erkek modelidir. Biz kadınları sinir ederler. Saatlerini telefon başında geçirmek zorunda bırakabilirler. Onu tekrar aramayın ve karşınızda bir çocuk olduğunu bilin, onu kendi haline bırakın.

Hep arayan erkekler

Bunu ortasını bulmak zor görünüyor değil mi? Ya hiç aramıyorlar, ya nefes aldırmıyorlar… Eğer becerebilirseniz, karşınıza alıp konuşun ama kırmayın, tabii kaybetmek istemiyorsanız.

Fazla kıskançlar

İlk başta çok şirin görünebilir ve hatta size olan sevgisinin bir işareti olarak görme saflığına düşebilirsiniz. Ancak ileride pişman olmamak için, kıskançlığın dozunu iyi gözlemleyin.

Cimri erkekler

Erkeğin cimrisi de hiç çekilmiyor değil mi? Peki cüzdanını evde unutup, hesabı size yıkmaya çalışan modellere denk geldiniz mi? Elbette ilişkilerde paylaşımlar karşılıklıdır ama bu modelde karşılıklı anlayış olmayabilir, kaçın!

Fanatik erkekler

Takım delileri, futbol aşıkları, onlarla geçinmenin iki yolu var, ya sevin, ya terk edin!

Bilgisayar başından kalkmayanlar

Eğer bir oyun manyağı ile birlikteyseniz, siz de o oyunu öğrenin ve hatta o kadar iyi öğrenin ki, onu yenin. Böylece o oyunu oynama zevki kalmaz.

Alıngan erkekler

Her söze, her espriye alınan erkeklerle birlikte olmak zor değil mi? Her eleştiriye büyük tepkiler veren bir erkek bir süre sonra cazip gelmeyebilir.

Temizlik takıntısı olanlar

Siz sadece kadınlar mı temizlik takıntısına sahip sanıyordunuz, yanılıyorsunuz! Bir erkeğin titiz olması elbette kötü değil, hatta avantajlı bile ama bu durumun psikolojik bir hastalık olup olmadığını iyi görmek gerekir.

Dağınık erkekler

Aynı evde yaşayana kadar sorun yok ama ya evlenme teklif ederse? Kabul etmeden önce düzenle ilgili bir anlaşma yapsanız iyi olur gibi görünüyor.

Paranoyak erkekler

En tehlikeli erkek tiplerinden biridir. 5 dakika geç kalsanız, sizin başka bir erkekle birlikte olduğunuzdan şüphelenen, sürekli senaryolar kuran ve kendi kurduklarına inanan adamlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

erkekler