Kategoriler
Aşk ilişkileri Uncategorized

Aldatan erkeği ele veren davranışlar

Eşinizin veya sevgilinizi size olan sadakatinden şüphe duymaya başladıysanız size bu durumu çözmeniz için bazı ipuçları veriyoruz. Aldatan erkek nasıl anlaşılır? En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” ekibi olarak sizlere, aldatan erkeği ele veren davranışları açıklıyoruz.

Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

Sağlıklı ve mutlu ilişkilerin temelinde saygı, sevgi ve en önemlisi güven vardır. Günümüzde yaşanan ilişkilerin çoğu sadakatsizlik ve ihanet yüzünden bitmektedir. Eşinize veya sevgilinize karşı güven problemi yaşıyorsanız ve şüphelendiğiniz durumlar varsa onun davranışlarına dikkat ederek bu durumu kolayca anlayabilirsiniz. Peki, o davranışlar nelerdir?

Sürprizler ve tatlı sözler artar!

Genelde tatlı sözler söylemeyen erkek, aldatmaya başladığı andan itibaren güzel sözler söylemeye ve her konuda sizden özür dilemeye başlar. Kendini ele vermemek için hediyeler alır ve sürprizler yapar. Tüm bunlar suçluluk duygusuyla yapılan hareketlerdir.

Daha bakımlı olmaya başlar!

Bir erkek kendine eskisinden daha çok bakıyorsa, şüphelenme konusunda haklısınız demektir. Çünkü çoğu erkek, dış görünüş konusunda kadınlar kadar ayrıntılı düşünemez. Bu yüzden yeni kıyafetler, yeni bir parfüm, spor ve sağlıklı beslenme erkeğin aldattığına bir işaret olabilir.

Cep telefonunu gizler!

Daha önce cep telefonunu sizden saklamayan eşiniz veya sevgiliniz artık telefonu görmemeniz için elinden geleni yapıyorsa bu can sıkıcı durumlara işaret olabilir. Telefon görüşmelerini sizden uzaklaşarak yapmaya başlar. Telefona sık sık mesaj gelir. Bu yüzden telefonunun ekranını gizleyerek taşır. Ayrıca aldattığı kişiyi erkek ismiyle ya da hanım diye resmi bir şekilde kaydeder.

İkinci bir telefon hattı alır!

Aldatan erkek, her zaman kullandığı telefon riskli olduğu için ikinci bir telefona ihtiyaç duyar. Çünkü yakalanma riski daha azdır ve o telefon sayesinde rahatça konuşabilir. İkinci bir telefon fark ederseniz, şüpheleriniz yerinde olduğunu düşünebilirsiniz.

Gelecek planlarını erteler!

Uzun vadeli planlarınız varsa, aldatan erkek bunları ertelemeye başlar. Bu konularda fikrini sorduğunuzda belirsiz cevaplar verir. Biraz daha ileriye gitmeye başladığında ise hafta sonu planlarını erteler. Sürekli bahaneler uydurur.

Yatakta daha mesafeli davranır!

Aldatan erkek, yatakta sizden uzak durabilmek için bahaneler üretir. Sarılmayı ve öpmeyi keser. İlk zamanların aksine soğuk bir tavra bürünür. Yatak odasındaki davranışlar, aldatan erkeği ele veren davranışların başında gelir.

Harcamalarını gizler!

Aldatan erkeği ele veren en önemli konulardan biri harcamalarıdır. Eşiniz veya sevgiliniz kredi kartı ekstrelerini gizliyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda yapabileceğiniz tek hareket, bir yolunu bulup harcamaları kontrol etmektir.

Geç kalma bahaneleri üretir!

Aldatan erkek, eve sık sık geç gelmeye başlar. Her seferinde bir bahane üretir. Ürettiği bahaneler size inandırıcı gelmiyorsa tepkinizi göstermeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, telefonun şarjı sürekli bitiyorsa, sorun telefonda değil kendisinde olabilir.

Sizi suçlamaya başlar!

Aldatan erkek, en ufak bir tartışmayı büyüterek, sizi suçlamaya başlar. Tüm olanların sebebi sizmişsiniz gibi davranır. Kavga çıkarmak için saçma bahaneler üretir. Böylece kendi içini ferahlatabileceğini düşünür.

Ruh halinde değişiklikler olur!

Aldatan erkekte, psikolojik sorunlar başlar. İlk zamanlar tatlı bir heyecan duyulan yasak ilişki, bir süre sonra panik atağa neden olur. Uyku düzeni olumsuz etkilenir. Huzursuz uyku uyumaya başlar. Kabuslar artar, hatta geceleri sayıklamalar başlayabilir. Ayrıca, sabah uyandıklarında bir şaşkınlık ve nerede, kiminle olduğunu anlama güçlüğü yaşayabilir.